SIKÇA SORULAN SORULAR

Kayıt için aday formunu doldurmanız,  2 adet fotoğraf ile nüfus cüzdanınızı yanınızda bulundurmanız yeterli olacaktır. 18 yaş altı öğrenci adaylarının velilerinin yanında bulunması gerekmektedir.

 

Eğitimlerimiz her dönem mevcuttur. Gün saat bilgisi için kurumumuza ulaşarak bilgi alabilirsiniz.
Kurumun uygun gördüğü aynı ay içerisinde belirlenen gün ve saat size bildirilecektir. Ücret iadesi vb. mümkün değildir.

Sizin saatlerinize ve taleplerinize göre ortak bir gün-saat belirlenmektedir.
Müzik sınıflarımız, 4-5 kişiden oluşuyor. Resim sınıflarımız ise, 5-10 kişiden oluşuyor. 

Devam eden gruplara katılabilirsiniz.
Her ne kadar grup dersleri olarak tanımlansa da öncelikle resim dersleri bireysel derslerdir. Her öğrencinin isteği, bakış açısı ve çalışma temposu birbirinden farklıdır. Bu nedenle grup derslerinde bile hoca öğrencilerle tek tek çalışır. Bu çalışma diğer grup derslerimiz içinde geçerlidir. 


Bu sorunun yanıtının belirli bir standardı olmayıp, çalmak istediğiniz enstrümanla, kişilik özellikleriniz ve beklentilerinizle ilgilidir. Bizi arayıp eğitmenimizle görüşmek için bir randevu alabilir ve en sağlıklı bilgiyi kendisinden edinebilirsiniz.

Ücretsiz verdiğimiz  duyum testleriyle kararınızı pekiştirebilir, danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Ders saati enstrümanın pratik edileceği bir süreç değil, daha ziyade eğitmenin öğrencisine kılavuzluk yaptığı bir zaman dilimidir. Önemli olan ders süresinin çok uzun olması değil, öğrencinin bu zaman diliminde aldıklarını düzenli olarak pratik etmesidir. Özel dersler konusundaki tecrübe ve gözlemlerimiz, bir saat süren özel derslerin son derece verimli olduğunu göstermiştir. Ayrıca öğrencinin talebine göre haftada birden fazla ders yapılabilmektedir.

Eğitimini verdiğimiz her enstrümanı, yaşınızdan bağımsız olarak, en azından çalmaktan keyif alacağınız seviyede öğrenmeniz mümkündür.

Derslere başlamadan önce hocalarımız malzemeler konusunda öğrencilerimize bilgi vermekte ve malzemeler öğrenci tarafından temin edilmektedir.

Kuruma ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Kayıt işleminiz tamamlandıktan sonra size verilen kullanıcı adı ve şifrenizle ders gün ve saatinizde web sitemizde bulunan " Online Canlı Kurs" butonuna basarak derslerinize başlayabilirsiniz.
Online Canlı müzik enstrüman derslerimiz bire bir özel ders olarak yapılmaktadır. Detaylı bilgi için kurumumuzla iletişime geçebilirsiniz.
Online Canlı resim kursumuz grup ya da isteğe göre birebir özel ders olarak yapılmaktadır. Detaylı bilgi için kurumumuzla iletişime geçebilirsiniz
Online Canlı tiyatro kursumuz grup ya da isteğe göre birebir özel ders olarak yapılmaktadır. Detaylı bilgi için kurumumuzla iletişime geçebilirsiniz
WhatsApp İletişim